Hakkımızda

EKİN TRAKTÖR A.Ş., Yüksel Ceylan, Atanur Erdinç ve ortakları tarafından 01.08.2007 tarihinde kurulmuştur. Şirket merkezi Ankara olup, Yüksel Ceylan şirketler topluluğunun bir üyesidir. Topluluğun diğer firmalarından olan Yüksel Ceylan A.Ş. (New Holland Bayii-Çankırı), Ankara Otomotiv A.Ş. (Fiat ve KİA Bayii ve Yetkili Servislik-Ankara), Aykon Pazarlama A.Ş. (BAT Bölge Distribütörlüğü-Ankara ve Konya), CMC Pazarlama A.Ş. (BAT Bölge Distribütörlüğü-Kayseri)  ile birlikte tarım, otomotiv, lojistik sektörlerinde geniş bir kitleye hizmet vermektedir.

Dünyanın en büyük traktör ve tarım makinaları üreticisi durumundaki CASE-NEW HOLLAND ile KOÇ HOLDİNG ortaklığı olan TÜRK TRAKTÖR ve ZİRAAT MAKİNALARI SAN. ve TİC. A.Ş., 2007 yılı içinde CASE-IH marka traktör ve tarımsal ekipmanın Türkiye’ye satılmasına karar vermiştir. Bu doğrultuda, bir ya da birkaç ilde faaliyet gösterecek şekilde ana bayilikler oluşturulmaya başlanmıştır. Ankara-Çankırı-Kırıkkale illerinde Case marka traktör ve tarımsal ekipman satış ve satış sonrası hizmetlerini yerine getirme yetkisi EKİN TRAKTÖR A.Ş.’ye verilmiştir.

Sözkonusu bölgede CASE-IH marka traktör ve tarımsal ekipmanın satışını ve satış sonrası hizmetlerini üstlenen EKİN TRAKTÖR A.Ş., kısa sürede satış danışmanı ve teknik danışman kadrosunu oluşturmuştur. Yetkili servislik ve yedek parça organizasyonunu kendi bünyesinde kurduğu işletmelerle birlikte , tali yedek parça bayilikleri ve bölgesel yetkili servisliklerle birlikte yürütmektedir. 

Bugün Ankara Merkez işyerine ilaveten, Polatlı - Beypazarı - Çankırı şubelerinde etkin satış faaliyetleri sürdürülmektedir. Satış faaliyetlerinin yanısıra, Ankara Merkez - Beypazarı - Polatlı ve Çankırı'da yedek parça hizmeti de sunulmaktadır. Ankara Merkez, Polatlı, Yenikent, Beypazarı Kahramankazan ve Çankırı'da yetkili servislik hizmeti sağlanmaktadır. Konya Yolu şubesi de 2017 yılı içinde devreye alınarak 2. elde de üstün kalitede hizmet verilmeye başlanmıştır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen organizasyonu ile EKİN TRAKTÖR A.Ş.,  “DAHA İYİSİNİ İSTEYEN” Türk çiftçisine hızlı ve etkin bir şekilde hizmet vermektedir.

Öte yandan Tarım Sektöründe yıllar geçtikçe büyüyen EKİN TRAKTÖR A.Ş., 2017 yılı başında hizmet çeşitliliğini artırmak üzere MICHELIN markasının GÖLBAŞI ve POLATLI ana bayiliklerini bünyesine katmıştır. Özellikle TARIM LASTİKLERİ konusuna yoğunlaşılmış ve uzman personel kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ile hizmet verilmeye başlanmıştır. GÖLBAŞI ve POLATLI şubelerinde, her çeşit TARIM LASTİĞİ ile birlikte farklı tarımsal aktivitelerde kullanılmak üzere İNCE SÜNE VE İLAÇLAMA lastik ve jantları satışı yapılmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Adınız Soyadnız:

Telefon :